Кошик
1 відгук
+380673679889
+380673679848
ТОВ "НВК "ЕКСПЕРТ"

Робоча зустріч з працівниками національної поліції Івано-Франківської області

Робоча зустріч з працівниками національної поліції Івано-Франківської області

4 червня 2018 року на базі Івано-Франківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України відбулась зустріч представників Науково-виробничої компанії «Експерт» зі співробітниками Національної поліції України. 2018-06-04

На зустрічі були присутні заступник директора Івано-Франківського НДЕКЦ МВС України, керівникипідрозділів ГУНП в Івано-Франківської області та особовий склад.

Метою зустрічі стала демонстрація криміналістичної техніки, обладнання та видаткових матеріалів, що використовуються експертними службами для огляду місця події.

Під час зустрічі був проведений майстер-клас з використання нових методів виявлення доказової інформації в галузі одорології, трасології та дактилоскопії, в ході якого всі присутні мали змогу ознайомитись з представленою продукцією та провести тестові випробування.

На завершенні зустрічі було прийнято рішення про розширення співробітництва з Науково-виробничою компанією «Експерт» дляпідвищення ефективності роботи підрозділів національної поліції.

Інші статті