Корзина
1 отзыв
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380673679889
+380673679848
ТОВ "НВК "ЕКСПЕРТ"
Набір багатоспектральних ліхтарів OFK- 8000 OPTIMAX, фото 2

Набір багатоспектральних ліхтарів OFK- 8000 OPTIMAX

Описание
Информация для заказа

Використовується для

Виявлення біологічних рідин, прихованих відбитків пальців, прихованих плям крові, вивчення слідів укусів, ран та забоїв, волосся та волокон, плям різного походження на місті злочину або в лабораторних умовах.

До складу набору входять

Вісім змінних LED-ліхтарів, кожен з яких має свій спектр випромінювання світла (365-630nm), чорний алюмінієвий корпус, дифузор, захисні фільтри та захисні окуляри різного кольору.

Технологія

Ліхтарі випромінюють моноволнове, яскраве та інтенсивне світіння  в ультрафіолетовому, синьому, зеленому, блакитно-зелений, янтарному, фіолетовому, червоному та білому світлі.

Повна інтенсивність випромінювання світла досягається миттєво.

Електронний стабілізатор інтенсивності світлового потоку забезпечує незмінний режим світіння.

Безпека та ефективність

Використання альтернативного джерела світла забезпечує неруйнівний і безпечний метод виявлення цінних доказів на місці злочину та їх дослідження  умовах криміналістичної лабораторії.

Наявність трьох контрастний фільтрів ( жовтого, помаранчевого та червоного кольорів) дозволяє працювати з ліхтарем без захисних окулярів.

Простота використання

Ліхтар функціонує від змінної батарейки, яка забезпечує його безперервну роботу протягом 90 хвилин. В разі необхідності змінити батарейку, загоряється лампочка індикатору, вмонтованого в корпус.

  • Цена: Цену уточняйте