Корзина
1 отзыв
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380673679889
+380673679848
ТОВ "НВК "ЕКСПЕРТ"
Протигаз цивільний ГП-7, фото 2

Протигаз цивільний ГП-7

Описание
Информация для заказа

Цивільний протигаз ГП-7 захищає від бойових отруйних речовин, аварійно-хімічних небезпечних речовин, радіактивного пилу, біологічних аерозолів, за виключенням аміаку та його похідних.

Протигаз призначений для захисту органів дихання, зору та шкіри обличчя дорослої людини.

Лицьова частина протигаза складається з корпусу маски об’ємного типу, оснащеного обтюратором, очкового вузла з плоскими стеклами круглої форми, вузлів клапана вдиху і клапана видиху. Лицьова оснащена питним пристроєм (трубкою), забезпечуючи можливість прийому води з фляги під час роботи в зараженому середовищі. Лицьова частина не закриває вуха. Фильтрующе-поглинає коробка цивільного протигазу ГП-7 має форму циліндра, з зовнішньої навінтованной горловиною для приєднання до лицьової частини. Корпус виготовлений з металу.

УВАГА! Протигаз ГП-7 не захищає від впливу наступних газів: аміак та його похідні, органічні летючі з’єднання і пари з температурою кипіння нижче +65 (метан, етан, ізобутан, ацетилен, окис етилену), чадний газ, оксиди азоту.

Комплект поставки:

  • коробка фільтрувально-поглинаюча ГП-7К
  • лицева частина маски МП-04
  • сумка для зберігання протигазу.
  • Цена: Цену уточняйте