Корзина
1 отзыв
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380673679889
+380673679848
ТОВ "НВК "ЕКСПЕРТ"
Набір пігулок BLUESTAR®FORENSIC-8, фото 2

Набір пігулок BLUESTAR®FORENSIC-8

Описание
Информация для заказа

BLUESTAR® FORENSIC – це новітні реагенти, розроблені французькою лабораторією ферментативної та молекулярної інженерії для використання криміналістами під час пошуку та візуалізації слідів крові на місці злочину. В їх основі використана органічна сполука – люмінол, відома здатністю до хемілюмінесценції.

Надзвичайна чутливість реагентів BLUESTAR® FORENSIC дозволяє виявити наявність крові навіть у концентрації 1:10000, включаючи найдрібніші сліди крові, які були змиті з використанням миючих засобів або без них.

На відміну від інших реагентів на основі люмінолу, при використанні BLUESTAR® FORENSIC не потрібно повної темряви для візуалізації слідів крові. BLUESTAR® FORENSIC не руйнує ДНК та дозволяє проводити подальші ДНК або АВО- аналізи.

Набір пігулок BLUESTAR® FORENSIC-8 призначений для приготування робочого розчину об’ємом від125мл до 1000мл.

Для приготування 1-ї порції робочого розчину знадобиться:

– флакон з дрібнодисперсним розпилювачем;

– дистильована вода – 125мл;

– пара пігулок: реагент і каталізатор.

Приготування робочого розчину:

  1. У флакон налийте 125 мл дистильованої води.
  2. Візьміть одну пігулку реагенту бежевого кольору з тубусу із червоною кришкою та одну пігулку каталізатору білого кольору з тубусу із білою кришкою. Закривайте відкриті тубуси негайно після діставання необхідної кількості пігулок! Переконайтесь, що колір кришки тубуса збігається з кольором його верхівки!
  3. Помістіть пігулки у флакон з дистильованою водою.
  4. Встановіть розпилювач та міцно закрутіть його на горлечко флакону.
  5. Візьміть флакон між долонями та обережними круговими рухами змішайте вміст пляшки протягом 1-2 хвилин. Забороняється струшувати ємність!
  6. Для приготування робочого розчину більшого об’єму необхідно пропорційно збільшити об’єм води та кількість пар пігулок.

Робочий розчин, об’ємом 125 мл, використовується для обробки поверхонь або предметів (одягу, зброї, меблів, тощо), площею до 25м2.

Готовий розчин має бути використаний протягом 3-х годин з моменту приготування.

Склад набору:

  1. Тубус із червоною кришкою, що містить 8-м пігулок бежевого кольору – реагент, –  1 шт.
  2. Тубус із білою кришкою, що містить 8-м пігулок білого кольору – каталізатор, – 1шт.
  • Цена: Цену уточняйте