Корзина
1 отзыв
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380673679889
+380673679848
ТОВ "НВК "ЕКСПЕРТ"
Сейф-пакет поліетиленовий прозорий з логотипом та шаблоном, 165 x 230 мм, фото 2

Сейф-пакет поліетиленовий прозорий з логотипом та шаблоном, 165 x 230 мм

Описание
Информация для заказа

Сейф-пакет поліетиленовий прозорий з логотипом та шаблоном, 165 x 230 мм

Сейф-пакети виробляються з прозорого стійкого багатошарового поліетилену, щільністю не менше 60 мкм. Матеріал пакетів забезпечує робочі характеристики пакету в діапазонах температурних режимів від -40°C до +60°C.

Клапан пакетів виготовлений з захисної індикаторної стрічки та має наскрізну індивідуальну нумерацію, яка складається з 3 (трьох) букв (латиницею) та 7 цифр, загалом 10 символів. Розкриття викликає видиму незворотну деформацію захисної індикаторної стрічки, прояв напису, відшарування шматочків полімерної плівки та порушення геометричних форм пакета – тобто остаточно унеможливлює його повторне використання або непомітну підміну його вмісту.

Посилені зварні бокові шви збільшують захист від можливого розкриття пакета по шву. Мікродрук уздовж швів пакета забезпечує неможливість розрізання пакета вздовж шва і подальшого його запаювання з маскуванням слідів.

На зовнішній стороні пакету наноситься індивідуальний логотип підрозділу (служби, відділу) та шаблон зі спеціальним матовим шаром для нанесення написів, кульковою ручкою.

Розмір сейф-пакету 165 x 230 мм.

  • Цена: от 4,50 грн.
  • Минимальный заказ: 500 шт.