Корзина
1 отзыв
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380673679889
+380673679848
ТОВ "НВК "ЕКСПЕРТ"
Насадки до AccuTrans®, фото 2

Насадки до AccuTrans®

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Насадки до AccuTrans®

AccuTrans® - компаунд для вилучення слідів рук з гладких та рельєфних поверхонь. AccuTrans® також може використовуватись для дослідження слідів різного походження на металевих предметах: зброї, гільзах тощо.

Розроблений для криміналістичних досліджень, AccuTrans® принципово новий нетоксичний силіконовий матеріал, простий у використанні, не потребує ручного змішування. Пластичний та гнучкий, має досить в’язку текстуру, завдяки чому використовується не тільки на горизонтальних, а також на вертикальних поверхнях. Час затвердіння зліпків складає 4 хвилини при температурі 25оС.

Відбитки, отримані за допомогою цього матеріалу, чіткі, не піддаються псуванню.

Компаунд представлений в трьох кольорах: прозорому, білому та коричневому, кожен з яких має свої переваги при роботі на різних поверхнях.

AccuTrans® Прозорий

Цей прозорий самовирівнювающийся компаунд ідеальний для використання на шорсткій та викривленій поверхні.

AccuTrans® Білий

Ідеальний для зняття та збереження відбитків прихованих слідів рук з шорстких та викривлених поверхонь.

AccuTrans® Коричневий

Використовується при вилученні слідів  від механічних пошкоджень. Матеріал також ідеально підходить для дослідження зброї та гільз.

Дополнительные характеристики
Розмір40 pcs.
  • Цена: от 2 350 грн.