Корзина
1 отзыв
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380673679889
+380673679848
ТОВ "НВК "ЕКСПЕРТ"
Одорологічний набір, фото 2

Одорологічний набір

Описание
Информация для заказа
Одорологічний набір

Пакети, що входять до складу набору, виготовлені з крафтового металізованого паперу. Папір вироблений без використання хімічних домішок, що надає йому нейтральні запахові властивості. Унікальна технологія виготовлення пакету унеможливлює потрапляння до нього сторонніх запахів.

Пакети містять фольговий конверт, в якому знаходиться стерильна фланелева серветка, для відбору одорологічної проби,  розміром 10 х15 см. 

Для зручного документування обставин вилучення запахового сліду, на титульну сторону пакету нанесені спеціальні наліпки для внесення інформації.

Надійність зберігання доказів забезпечується  спеціальними пронумерованими пломбами синього та червоного кольору для захисту від несанкціонованого відкриття пакету. При відклеюванні пломби синього кольору та спробі повернути її на попереднє місце автоматично висвітлюється напис: «OPEN OPEN OPEN». Червоні пломби «УВАГА! ОБЕРЕЖНО! ОПЛОМБОВАНО!» використовуються для опломбування відібраного запахового сліду.

Розмір пакетів: 250 х 220 мм.

До складу комплекту входять:

  1. Пакети – 10 шт.
  2. Нітрилові неопудрені рукавички – 10 пар
  3. Червоні пломби – 10 шт.
  4. Стерильний пінцет – 1 шт.
  5. Інструкцію з експлуатації пакета для відбору запахового сліду – 1шт.
  • Цена: от 1 008 грн.