Корзина
1 отзыв
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380673679889
+380673679848
ТОВ "НВК "ЕКСПЕРТ"
Набір багатоспектральних ліхтарів OFK- 8000 OPTIMAX, фото 2

Набір багатоспектральних ліхтарів OFK- 8000 OPTIMAX

Описание
Информация для заказа
Набір багатоспектральних ліхтарів OFK- 8000 OPTIMAX

Використовується для…

Виявлення біологічних рідин, прихованих відбитків пальців, прихованих плям крові, вивчення слідів укусів, ран та забоїв, волосся та волокон, плям різного походження на місті злочину або в лабораторних умовах.

До складу набору входять…

Вісім змінних LED-ліхтарів, кожен з яких має свій спектр випромінювання світла (365-630nm), чорний алюмінієвий корпус, дифузор, захисні фільтри та захисні окуляри різного кольору.

Технологія…

Ліхтарі випромінюють моноволнове, яскраве та інтенсивне світіння  в ультрафіолетовому, синьому, зеленому, блакитно-зелений, янтарному, фіолетовому, червоному та білому світлі.

Повна інтенсивність випромінювання світла досягається миттєво.

Електронний стабілізатор інтенсивності світлового потоку забезпечує незмінний режим світіння.

Безпека та ефективність…

Використання альтернативного джерела світла забезпечує неруйнівний і безпечний метод виявлення цінних доказів на місці злочину та їх дослідження  умовах криміналістичної лабораторії.

Наявність трьох контрастний фільтрів ( жовтого, помаранчевого та червоного кольорів) дозволяє працювати з ліхтарем без захисних окулярів.

Простота використання…

Ліхтар функціонує від змінної батарейки, яка забезпечує його безперервну роботу протягом 90 хвилин. В разі необхідності змінити батарейку, загоряється лампочка індикатору, вмонтованого в корпус.

  • Цена: от 163 000 грн.