Кошик
3 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 (67) 367-98-89
+380 (67) 367-98-48
ТОВ "НВК "ЕКСПЕРТ"

Участь у XVI Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека-2019»

Участь у XVI Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека-2019»

8-11 жовтня 2019 року Науково-виробнича компанія «Експерт» брала участь у XVI Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека-2019»,яка традиційно відбулась напередодні Дня захисника України у Міжнародному виставковому центрі.

Участь у масштабному форумах міжнародного рівня дає можливості для демонстрації своїх досягнення та свого потенціалу, поглиблення співпраці з вітчизняними та зарубіжними партнерами та має величезне значення для розвитку компанії.

Цього річ основна частина експозиції була представлена найрізноманітнішим асортиментом товарів, призначених для використання експертами-криміналістами як на місці події, так і в лабораторних умовах.

Також, компанією були продемонстровані власні розробки освітлювального та іншого обладнання, яке вже пройшло тестування та з успіхом використовується підрозділами національної поліції під час виконання службових обов'язків.

Жвавий інтерес на виставці викликали зразки оптичної продукції, яка була представлена нашим партнером – компанією «ОптоТех».

Потрібно відзначити, що протягом роботи виставки стенд компанії «Експерт» відвідала велика кількість представників експертних служб різних установ з багатьох регіонів України. Це свідчить про зростаючий інтерес та попит на продукцію компанії.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner