Кошик
3 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 (67) 367-98-89
+380 (67) 367-98-48
ТОВ "НВК "ЕКСПЕРТ"

BLUESTAR®

На початку 2000-х років в результаті спільної роботи Інституту криміналістичних досліджень при Французькій національній жандармерії та Національного центру наукових досліджень за участі професора Л. Блума було створен новий продукт для аналізу місця скоєного злочину – Bluestar® Forensic. В основу нової формули було покладено принципи використання хімічних продуктів при аналізі місця скоєного злочину, викладених американським вченим Коксом у 1991 році: реагенти мають бути не тільки чутливими та високоточними, альо ї нетоксичними задля небезпеки людей, простими та невибагливими у використанні і при цьому давати хороші результати у встановленні деталей події.

Bluestar® Forensic – це новий високочутливий реагент, розроблений для використання криміналістами на місці скоєного злочину з метою виявлення плям крові, які були змиті, витерті або які є невидимими для неозброєного ока. Унікальна формула на основі хелюмінесценції визначає його як найбільш ефективний та безпечний засіб візуалізації плям крові, який отримав визнання серед спеціалістів багатьох країн світу завдяки вдосконаленій формулі та зручності використання. BlueStar® Forensic не змінює ДНК виявленої крові, що дозволяє здійснювати подалі генотипування.

ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner