Кошик
3 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 (67) 367-98-89
+380 (67) 367-98-48
ТОВ "НВК "ЕКСПЕРТ"

Семінар-тренінг в ГУ Національної поліції в Харківській області за участі представників НВК "ЕКСПЕРТ".

Семінар-тренінг в ГУ Національної поліції в Харківській області за участі представників НВК "ЕКСПЕРТ".

У ГУНП України в Харківській області пройшов семінар з інспекторами-криміналістами за участю представників Харківського НДЕКЦ МВС України та НВК "ЕКСПЕРТ" на тему "Техніко-криміналістичне забезпечення розслідування злочинів".

Головним темою зустрічі стало обговорення пріоритетних напрямків використання сучасних засобів і методів криміналістичної техніки у процесі розкриття та розслідування злочинів.

Захід відбувся за участю начальника відділу криміналістичного забезпечення слідчого управління ГУНП в області Богдана Бурбело, заступника начальника відділу розслідування злочинів проти життя та здоров'я особи слідчого управління Олександра Макарова, заступника директора центру - завідувача відділу криміналістичних видів досліджень Харківського НДЕКЦ МВС України Олега Кокоріна та регіонального представника НВК "ЕКСПЕРТ" Ігора Катрича.

   Під час заходу були розглянуті питання, щодо використання криміналістичної техніки у процесі розкриття та розслідування злочинів, взаємозв'язок криміналістичної техніки і тактики у процесі розслідування.

    Крім того, Богдан Бурбело зазначив основні завдання та перспективи розвитку техніко-криміналістичного забезпечення розслідування, розкриття та попередження злочинів.

    Олег Кокорін наголосив на необхідності незалежної взаємодії слідчих підрозділів з НДЕКЦ МВС України. Значна увага була приділена особливостям слідової картини місця події та використанню науково-технічних засобів.

Ігор Катрич провів презентацію криміналістичних засобів, розроблених НВК "ЕКСПЕРТ", продемонстрував майстер-клас спрямований на підвищення навичок проведення слідчих дій з використанням новітньої криміналістичної техніки.

 

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner