Кошик
3 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 (67) 367-98-89
+380 (67) 367-98-48
ТОВ "НВК "ЕКСПЕРТ"

Навчально-тематичний семінар в ГУ Національної поліції у Вінницькій області за участі представників НВК "ЕКСПЕРТ"

Навчально-тематичний семінар в ГУ Національної поліції у Вінницькій області за участі представників НВК "ЕКСПЕРТ"

    В ГУНП у Вінницькій області пройшов семінар-тренінг з експертами-криміналістами на тему: Загальні положення та структура криміналістичної техніки. Обладнання та витратні матеріали. Правила, методи і технічні засоби виявлення, вилучення та фіксація слідів під час огляду місця події".

Захід відбувся за участю експертів-криміналістів з районних відділів Вінницької області, представників Вінницького НДЕКЦ МВС України, відділу боротьби з кіберзлочинністю та представників НВК "ЕКСПЕРТ" - Ігора Костенка та Ігора Катрича.

Головним темою зустрічі стало обговорення пріоритетних напрямків використання сучасних засобів і методів криміналістичної техніки у процесі розкриття та розслідування злочинів.

Під час заходу були розглянуті питання, щодо використання криміналістичної техніки та обладнання у процесі розкриття та розслідування злочинів.

Значна увага була приділена правилам, методів і технічним засобам виявлення, вилучення та фіксації слідів під час огляду місця злочину.

Представники НВК "ЕКСПЕРТ" Ігор Костенко та Ігор Катрич провели презентацію криміналістичних засобів, обладнання та витратних матеріалів. Продемонстрували майстер-клас, спрямований на підвищення навичок проведення слідчих дій з використанням новітньої криміналістичної техніки.

    

 

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner