Кошик
3 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 (67) 367-98-89
+380 (67) 367-98-48
ТОВ "НВК "ЕКСПЕРТ"

Навчально-тематичний семінар для експертів-криміналістів районних відділень національної поліції Одеської області

Навчально-тематичний семінар для експертів-криміналістів районних відділень національної поліції Одеської області

В рамках презентації було проведено практичне заняття з теми: «Методика проведення огляду місцяподії». В ході заняття були розглянуті нові ефективні напрями роботи щодо пошуку, вилучення тафіксації доказової інформації, наголошено на використанні нових технологій в процесі виявленняінформації про сліди різного походження в одорології, трасології та дактилоскопії.

Демонстрація криміналістичного обладнання, в тому числі новітніх освітлювальних приладів, видатковихматеріалів, зокрема, дактилоскопічних порошків та пензлів, пакувального матеріалу та наборів длявідбору одорологічних проб та багато іншого, викликала жваву зацікавленість присутніх інспекторів-криміналістів.

Діалог між представниками Науково-виробничої компанії «Експерт» та представниками особистогоскладу районних відділень національної поліції Одеської області під час проведення зустрічі отримавсхвальні відгуки керівніцтва. Було підкреслено, що можливість вчасного практичного ознайомлення зновинками криміналістичної продукції дозволить підвищити ефективність роботи експертів-криміналістівв майбутньому.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner