Кошик
3 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 (67) 367-98-89
+380 (67) 367-98-48
ТОВ "НВК "ЕКСПЕРТ"
BLUESTAR®IDENTI-HEM® Імунохроматографічний тест для виявлення гемоглобіну людини, фото 2

BLUESTAR®IDENTI-HEM® Імунохроматографічний тест для виявлення гемоглобіну людини

Опис
Інформація для замовлення

Експрес-тест для виявлення гемоглобіну людини BLUESTAR® IDENTI-HEM® – це швидкий, якісний імунохроматографічний тест для визначення наявності видового гемоглобіну людини. Здебільшого використовується техніками-криміналістами у разі виявлення плям крові на місці події та необхідності визначення належності зразків крові людині до проведення лабораторних досліджень.

Високочутливий тест простий у використанні, реагує на присутність гемоглобіну людини. Позитивний результат тесту свідчить про високу ймовірність присутності крові людини, що підтверджується або спростовується наступними лабораторними дослідження зразка.

Експрес-тест BLUESTAR®IDENTI-HEM® може виявити досить малу кількість гемоглобіну. Мінімальна кількість гемоглобіну людини, що була виявлена зі зразка, розчиненого в екстракційному буфері, за допомогою BLUESTAR®IDENTI-HEM® складає 0,01 µg/ml.

Перехресна реактивність

Експрес-тест не вступає в реакцію з гемоглобіном свині, кролика, коня, вівці та представників родини биків. Деякі складові крові людини – альбумін, гаптоглобін, міоглобін, трансферін – також продукують негативні результати. Реакція з гемоглобіном європейського лісового тхора дає слабко позитивний результат.

З огляду на можливість псевдопозитивної реакції, позитивний результат сам по собі не є доказом присутності крові людини, але вказує на високу ймовірність її присутності.

Режим зберігання

Всі складові експрес-тесту BLUESTAR®IDENTI-HEM® зберігаються за температури від +4 ° с до +30 ° с.

Спосіб проведення тесту

Зразок зі слідами ймовірної крові людини помістити в пробірку-збірник з екстракційним буфером, далі суміш по краплі додати в тест-пластину. Час очікування результату – 10 хвилин.

Поява однієї лінії бордового кольору на ділянці «С» означає відсутність крові людини в зразку, поява двох ліній бордового кольору свідчить про високу ймовірність присутності крові людини і потребує проведення подальшого лабораторного дослідження зразка.

Склад набору

  1. Пробірка для збору зразків (типу «пляшка»), яка вміщує 2 мл екстракційного буферу для зразка крові – 6 шт.
  2. Стерильний тампон на стрижні – 6 шт.
  3. Пластина для проведення тесту (тест-пластина) – 6 шт.
  4. Інструкція користувача.
  • Ціна: від 1 639,08 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner