Кошик
3 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 (67) 367-98-89
+380 (67) 367-98-48
ТОВ "НВК "ЕКСПЕРТ"
BLUESTAR®IDENTI-PSA® Імунохроматографічний тест для виявлення простат-специфічного антигену, фото 2

BLUESTAR®IDENTI-PSA® Імунохроматографічний тест для виявлення простат-специфічного антигену

Опис
Інформація для замовлення

Імунохроматографічний тест BLUESTAR® IDENTI-PSA®є якісним експрес-тестом для виявлення простат-специфічного антигену в традиційних біологічних пробах (сироватка, плазма або дах), а також в пробах сперми, зібраних за допомогою тампону з одягу або з тіла ймовірної жертви сексуального насилля. Експрес-тест простий, в порівнянні з традиційним методом ELISA, і надійний у використанні, характеризується високою чутливістю – виявляє рівень PSA від 4 нг/мл Експрес-тест ідеально підходить для використання в судовій медицині.

Принцип роботи

Простат-специфічний антиген (PSA) – це внутрішньоклітинний глікопротеїн (молекулярна маса 34, 000 дальтон), що продукується тільки чоловічою передміхуровою залозою та сім'ї яною плазмою. Цей білок використовується в судовій медицині в якості ключового маркера для виявлення доказів сексуального насильства, навіть якщо вони були скоєні чоловіками, які перенесли операцію вазектомії.

Метод використовує унікальну комбінацію кон'югата моноклонального барвника та моноклональних антитіл для вибіркового, з високим ступенем чутливості, виявлення антигену PSA в пробах.

Спосіб проведення тесту:

Зразок, призначений для тестування, помістити в пробірку-збірник з екстракційним буфером, далі суміш по краплі додати в тест-пластину. Час очікування результату – 10 хвилин.

Поява однієї лінії бордового кольору на ділянці «З» означає відсутність простат-специфічного антигену в зразку, поява двох ліній бордового кольору свідчить про наявність PSA.

Склад набору

  1. Пробірка для збору зразків (зразок «пляшка»), яка вміщує 2 мл екстракційного буферу – 1 шт.
  2. Стерильний тампон на стрижні – 1 шт.
  3. Пластина для проведення тесту (тест-пластина) – 1 шт.
  4. Інструкція користувача.
  • Ціна: від 2 145,42 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner