Кошик
1 відгук
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380673679889
+380673679848
ТОВ "НВК "ЕКСПЕРТ"
Спрей DFO, 100 мл, фото 2

Спрей DFO, 100 мл

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спрей DFO

Діазафлуорен (DFO) є аналогом нінгідрину і використовується для пошуку та візуалізації прихованих відбитків пальців на пористих поверхнях. Ця речовина має властивості флуорохромів і стає особливо корисною при роботі на багатобарвних поверхнях, де фон може стати перешкодою для подальшого фотографування.

DFO вступає в реакцію з амінокислотами, що містяться в слідах відбитка пальця. Відбитки, оброблені DFO, придатні до подальших аналізів з використанням нінгідрину, нітрату срібла або фізичного проявника.

Ефективність використання DFO у 2,5 рази перевищує ефективність використання нінгідрину при пошуку прихованих відбитків.

DFO також ефективний для виявлення прихованих слідів крові. При прояві таких слідів, DFO забарвлює їх у світлі (рожеві) тоні. При використанні ультрафіолетового освітлення, BLUEMAXX ™ та інших альтернативних джерел світла може бути викликана DFO-флуоресценція.

DFO розливається в пляшки з пульверизатором, які містять 100 мл підготовленого реактиву, що забезпечує його дозовану витрату і скорочує втрати.

Користувальницькі характеристики
Розмір100 ml
  • Ціна: від 1 грн.