Кошик
3 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 (67) 367-98-89
+380 (67) 367-98-48
ТОВ "НВК "ЕКСПЕРТ"
Набір для пошуку слідів крові BLUESTAR®FORENSIC, фото 2

Набір для пошуку слідів крові BLUESTAR®FORENSIC

Опис
Інформація для замовлення

BLUESTAR® FORENSIC –це новітні реагенти, розроблені французькою лабораторією ферментативної та молекулярної інженерії для використання криміналістами під час пошуку та візуалізації слідів крові на місці злочину. В їх основі використана органічна сполука – люмінол, відома здатністю до хемілюмінесценції.

Надзвичайна чутливість реагентів BLUESTAR® FORENSIC дозволяє виявити наявність крові навіть у концентрації 1:10 000, включаючи найдрібніші сліди крові, які були змиті з використанням миючих засобів або без них.

На відміну від інших реагентів на основі люмінолу, при використанні BLUESTAR® FORENSIC не потрібно повної темряви для візуалізації слідів крові. Bluestar® Forensicне руйнує ДНК та дозволяє проводити подальші ДНК або АВО- аналізи.

Набір для пошуку слідів крові BLUESTAR® FORENSIC містить все необхідне для визначення наявності або відсутності крові на місці злочину.

Приготування робочого розчину:

  1. Відкрийте пляшку з реагентом, знявши захисне кільце.
  2. Додайте три пігулки каталізатору в пляшку.
  3. Встановіть розпилювач та міцно закрутіть його на горлечко пляшки.
  4. Візьміть пляшку між долонями та обережними круговими рухами змішайте вміст пляшки протягом 1-2 хвилин. Забороняється струшувати ємність!

Робочого розчину, об’ємом 500 мл, достатньо для обробки поверхонь, площею до 100м2. Готовий розчин має бути використаний протягом 24-х годин з моменту приготування.

Склад набору:

  1. Ємність з реагентом в герметичній упаковці (500 мл) – 1шт.
  2. Каталізатор (таблетки) – 3 шт.
  3. Дрібнодисперсний розпилювач – 1шт.

  • Ціна: від 2 479,50 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner