Кошик
1 відгук
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380673679889
+380673679848
ТОВ "НВК "ЕКСПЕРТ"
Міні-набір для пошуку слідів крові BLUESTAR®FORENSIC, фото 2

Міні-набір для пошуку слідів крові BLUESTAR®FORENSIC

Опис
Інформація для замовлення

BLUESTAR® FORENSIC – це новітні реагенти, розроблені французькою лабораторією ферментативної та молекулярної інженерії для використання криміналістами під час пошуку та візуалізації слідів крові на місці злочину. В їх основі використана органічна сполука – люмінол, відома здатністю до хемілюмінесценції.

Надзвичайна чутливість реагентів BLUESTAR®FORENSICдозволяє виявити наявність крові навіть у концентрації 1:10000, включаючи найдрібніші сліди крові, які були змиті з використанням миючих засобів або без них.

На відміну від інших реагентів на основі люмінолу, при використанні BLUESTAR® FORENSIC не потрібно повної темряви для візуалізації слідів крові. BLUESTAR® FORENSICне руйнує ДНК та дозволяє проводити подальші ДНК або АВО- аналізи.

Міні-набір для пошуку слідів крові BLUESTAR® FORENSIC призначений для пошуку слідів крові на невеликих поверхнях або об`єктах.

Приготування робочого розчину:

  1. Відчинити один флакон з дистильованою водою та додати пару пігулок Реагент і каталізатор BLUESTAR®
  2. Встановіть розпилювач та міцно закрутіть його на горлечко пляшки.
  3. Візьміть пляшку між долонями та обережними круговими рухами змішайте вміст пляшки протягом 1-2 хвилин. Забороняється струшувати ємність!

Робочий розчин, об’ємом 125 мл, використовується для обробки поверхонь або предметів (одягу, зброї, меблів, тощо), площею до 25м2. Готовий розчин має бути використаний протягом 3-х годин з моменту приготування.

Склад набору:

  1. Вода дистильована, 125 мл – 2 флакони
  2. Реагенти і каталізатор BLUESTAR® FORENSIC – 2 пари пігулок
  3. Дрібнодисперсний розпилювач – 1шт.
  • Ціна: Ціну уточнюйте