Кошик
3 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 (67) 367-98-89
+380 (67) 367-98-48
ТОВ "НВК "ЕКСПЕРТ"
Набір BLUESTAR®FORENSIC МАГНУМ, фото 2

Набір BLUESTAR®FORENSIC МАГНУМ

Опис
Інформація для замовлення

BLUESTAR® FORENSIC – це новітні реагенти, розроблені французькою лабораторією ферментативної та молекулярної інженерії для використання криміналістами під час пошуку та візуалізації слідів крові на місці злочину. В їх основі використана органічна сполука – люмінол, відома здатністю до хемілюмінесценції.

Надзвичайна чутливість реагентів BLUESTAR® FORENSIC дозволяє виявити наявність крові навіть у концентрації 1:10000, включаючи найдрібніші сліди крові, які були змиті з використанням миючих засобів або без них.

На відміну від інших реагентів на основі люмінолу, при використанні Bluestar® Forensic не потрібно повної темряви для візуалізації слідів крові. BLUESTAR® FORENSIC не руйнує ДНК та дозволяє проводити подальші ДНК або АВО- аналізи.

BLUESTAR® FORENSIC МАГНУМ в 3 рази сильніший, ніж стандартний реагент BLUESTAR®FORENSIC. Його спеціальна формула створена для тих особливо складних випадків, коли необхідно виявити найдрібніші частинки крові. Реагент виявляє навіть мікроскопічні краплі, які потрапили на одяг підозрюваної особи. Іноді ці сліди, невидимі ані неозброєним оком, ані під збільшувальним склом, можуть бути єдиним наявним доказом. Реагент BLUESTAR® FORENSIC МАГНУМ виявляє такі сліди завдяки  значному посиленню їхнього світіння.

BLUESTAR® FORENSIC МАГНУМ незамінний при дослідженні випраного одягу, або об`єктів, що піддавалися вологому прибиранню з миючими засобами.

У лабораторіях BLUESTAR® FORENSIC МАГНУМ широко використовується для детального дослідження предметів одягу та зброї. Реагент також ефективно застосовується в різних інших випадках в лабораторіях і на місці події в невеликих просторах або на гладких вертикальних поверхнях з використанням дрібнодисперсного розпилювача.

Приготування робочого розчину:

  1. Відкрийте пляшку з реагентомта перелийте реагент у флакон з дрібнодисперсним розпилювачем (не входить до складу набору).
  2. Додайте три пігулки каталізатору у флакон.
  3. Встановіть розпилювач та міцно закрутіть його на горлечко флакону.
  4. Візьміть пляшку між долонями та обережними круговими рухами змішайте вміст пляшки протягом 1-2 хвилин. Забороняється струшувати ємність!

Робочий розчин, об’ємом 125 мл, використовується для обробки поверхонь або предметів (одягу, зброї, меблів, тощо), площею до 25м2. Готовий розчин має бути використаний протягом 24-х годин з моменту приготування.

Склад набору:

  1. Флакон хемілюмінесцентного розчину, 125 мл – 1 шт.
  2. Окиснювач (3 пігулки)в герметичній упаковці – 1 уп.

  • Ціна: від 1 931,40 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner