Кошик
1 відгук
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380673679889
+380673679848
ТОВ "НВК "ЕКСПЕРТ"
Набір для дослідження кульових отворів, фото 2

Набір для дослідження кульових отворів

Опис
Інформація для замовлення

Сабір для дослідження кульових отворів

Виявлення та дослідження кульових отворів може бути дуже важливим при розслідуванні справ, пов'язаних із застосуванням вогнепальної зброї. Кульові відчини, як правило, характеризуються наявністю металів (переважно свинцю та міді), що походять із зовнішніх поверхонь кулі та залишаються на полях цих отворів. Використання набору для дослідження кульових отворів може допомогти експерту визначити калібр та напрямок, з якого була випущена куля.

Дослідження проводитися шляхом нанесення декількох крапель реагентів на папір Benchkote (фільтрувальний папір із пластиковою підкладкою) і нанесення на кульовий отвір. Реагенти містяться в скляних ампулах у спеціально розроблених захисних пластикових трубках, що робить процес безпечним для експерта, оскільки при розриві ампули немає прямого контакту з хімічними речовинами.

4-етапний процес займає 3-4 хвилини з моменту відбору проб до отримання залишкових результатів, що дозволяє швидко перевірити велику кількість об'єктів.

КОМПОНЕНТИ НАБОРУ:
1 шт. Міцний чорний футляр для набору;
10 шт. Ампули з свинцевим розчинником;
10 шт. Ампули з свинцевим реактивом;
10 шт. Ампули з мідним розчинником;
10 шт. Ампули з мідним реактивом;
50 шт. Фільтрувальний папір;
100 шт. Пластикові пакети (для пакування позитивних тестових робіт);
4 шт. Форми звіту техніків;
1 шт. Біла фотографічна шкала;
1 шт. Маркер.

  • Ціна: Ціну уточнюйте