Кошик
3 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 (67) 367-98-89
+380 (67) 367-98-48
ТОВ "НВК "ЕКСПЕРТ"
Програмний комплекс для ідентифікації людини по голосу та мовленню SIVE v.8.5, фото 2

Програмний комплекс для ідентифікації людини по голосу та мовленню SIVE v.8.5

Опис
Інформація для замовлення

Програмний комплекс  для ідентифікації людини по голосу та мовленню SIVE v.8.5 використовується для визначення та порівняння параметрів голосу мовця об`єктивним способом з метою відображення  статистичного розподілу відповідних параметрів на діаграмах і розрахування коефіцієнту кореляції між цими діаграмами.

Перевагою цього програмного комплексу є можливість візуалізації отриманих даних для подальшого доведення результатів. Це дозволяє легше і швидше робити об`єктивні висновки в порівнянні з традиційним сонографічним методом, при цьому аналіз мовлення не залежить від тексту.

SIVE v.8.5 складається з двох частин, які можна використовувати незалежно одна від одної.

SIVE v.8.5 BASE – програмний пакет, що складається з окремих модулів для напівавтоматичного аналізу сигналів за допомогою різних методів.

SIVE v.8.5 VOICE – програмний комплекс для автоматичного пошуку досліджуваного голосу в заданому наборі файлів, що містять зразки голосів, на основі Байесовської метрики.

  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner